O mnie

Jestem psychologiem, dla którego sport jest pasją.

Od 2008 roku warsztat pracy doskonalę poprzez kontakt z zawodnikami i trenerami różnych dyscyplin, którzy stawiając przede mną ciekawe wyzwania, trudne pytania i problemy, mobilizują mnie do ciągłego intensywnego poszukiwania rozwiązań.

Uzyskałam dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna). Podążając za realizacją marzeń w 2008 ukończyłam studia podyplomowe z psychologii sportu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Ukończyłam także podstawowy kurs psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu (2011). Dlaczego podejście systemowe? Ponieważ elementem łączącym sportowca, trenera i drużynę jest komunikacja i relacje między tymi osobami. Podejście systemowe umożliwia nowe spojrzenie na samego siebie, zespół, źródła problemów i pomaga w poszukiwaniu rozwiązań.

Podejmując kolejne wyzwanie w 2013 roku ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania projektem. Dlaczego? Ponieważ umiejętne wyznaczanie celu wymaga działań i odpowiedniego zaangażowania. Planowanie, nadzorowanie i realizacja to właśnie jest zarządzanie.

W 2015 roku rozpoczęłam współpracę z RehaLeaders Clinic, gdzie razem z zespołem specjalistów wspieramy sportowców w realizacji ich marzeń. Jest to miejsce, gdzie pasja, wiedza i tytanowa praca łączą się w jedno. Jeden cel, jedna misja - Twoje zdrowie!

Jako wykładowca akademicki od 2016 roku prowadzę zajęcia z „Psychologii Sportu w praktyce” dla studentów UAM w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Na co dzień pracuję jako Koordynator Projektu w firmie doradczo - szkoleniowej Integra Consulting Poland, gdzie odpowiadam m.in. za rozwój produktu Body Mind Training for Managers®.

Prywatnie jestem wiernym kibicem sportowym, w miarę możliwości uczestniczę w wydarzeniach sportowych o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym m.in. na IO w Turynie, IO w Atenach i IO w Pekinie.

 

Dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia